Zalim Avustralya

Devlet başkanından meclisine, kiliselerinden, sosyetesine, üniversite profesörlerinden, sanatçılarına (bkz. Nicole Kidman) PEDOFİLİnin dibine vurmuş Avustralya’nın Allah’ın gazabına uğramış olması hiç şaşırtıcı değil.
 
Avustralya’nın başına gelen bütün bu yangın, sel, fare ve örümcek felaketlerinin tesadüf olduğunu düşünenler Allah’a imanlarını bir sorgulasınlar. Ciddi bir eksiklik var demektir.
 
Gizli teşkilatlanmalar aracılığıyla küçücük bebeklerin, çocukların türlü eziyetlerle ırzlarına geçip, tekrar tekrar eziyet etmek üzere gizli yerlerde esir tutan, sonra da satanist ayinleri ile öldürüp kanlarından adrenochrome üreten ülkelerin başındadır. Hatırlarsanız bu pis devlet daha geçen yıl 10.000 deveyi “çok su içiyor” diye katletmişti.
 
Kahhar olan Allah’ım; canlılara, bebeklere bu zulmü reva gören Avustralya başta olmak üzere dünyadaki tüm devletleri ve insanları hem bu dünyada hem de ahirette kahreyle! Allah’ın laneti onların üzerine olsun.
 
Zalimler için yaşasın Cehennnem!!!
Not: Avustralya ve dünya genelindeki devlet destekli pedofili ağının gerçeklerini öğrenmek isteyenlere Fiona Barnett’in Eyes Wide Open kitabını bu bağlantıdan ücretsiz olarak okumalarını tavsiye ediyorum.

Leave a Reply