Şeytanın Kraliçesi Elizabeth

İngiltere’nin satanist pedofil kraliçesi ölmüş. Mezarında ateşi ve azabı bol olsun. Hem tüm dünyada sömürdüğü, zulmettiği Müslimlerin ve mazlum halkların; hem de ilahı Lucifer (Şeytan) için düzenlediği satanik ritüellerde canlı canlı kanlarını içip, yediği, taciz ve tecavüz ettiği bebek, çocuk ve hamile kadınların ah’ları elbette yerde kalmayacak.

El Adl olan alemlerin Rabbi Allah azze ve celle bu insi şeytan kadına hakettiği azabı verecektir. Darısı dünyayı yöneten küresel şeytani çete Kabal’ı oluşturan diğer lanet satanistlerin başına.

Fotoğrafta da gördüğünüz üzere bu Şeytanın Kraliçesi Elizabeth Mason’dur. Özel bakımını yapan hemşiresinin kemerindeki detaya bakarsanız Masonluk sembollerinin (gönye-pergel ve pentagram) bulunduğunu açıkça görebilirsiniz.

 

Kraliçe’nin el sıkışma şekli de Masonik el sıkışmadır. Kraliçenin, Mason önlüğü ve regalia’sı ile poz veren babası da Mason’dur.

Masonik el sıkışma

Şeytanın Kraliçesi Elizabeth’in Mason babası

Hep ne diyordum? MASONLUK=SATANİZM

Masonların ilahı, ismi “ışık getiren” anlamına gelen Lucifer’dir. Yani Şeytan’dır. Şeytan (lanetullahi aleyh)’i o kadar severler ki; kendilerine getireceği “ışık” (güç, para, iktidar) karşılığında ruhlarını Şeytan’a satıp dünya üzerinde her türlü korkunçluğu ve zalimliği yapmaktan zevk duyarlar.

Unuttukları mesele ise bu dünyanın geçici olduğu. Öldükten sonra ruhlarının, Cehennem’in yedi kat dibinde, ebedi azapta kalacak olması ise bizlerin içini ferahlatıyor. Dünyada bebek ve çocuk kanlarını akıttıkları o iğrenç boğazlarından; Cehennem’de “dari dikenlerinin” geçecek olması Allah azze ve celle’nin sonsuz adaletinin sonucudur.

O zaman sana afiyet olsun Şeytanın Kraliçesi Elizabeth!!!

Diyelim ki bu kadının ve kraliyet ailesinin Satanist olduğunu bilmiyorsun, Müslim coğrafyalara, dünyanın her yanındaki mazlumlara kan, zulüm, açlık ve sefalet götürdüğünden de mi haberin yok!? Böyle bir insi şeytanın ölümünden nasıl üzüntü duyabilirsin!?

Koltuk sevdası apayrı bir şey. Öyle ya, küresel Satanist Kabal çetesi ile ters düşmeye gelmez. Yoksa, indiriverirler kendilerine saygı sevgi göstermeyen devlet başkanlarını aşağı!

Leave a Reply