Sahte Pandemi ve D Vitamini

Virüsten korkup evlere hapsolmak, bizi hasta eden maskeler takmak yerine günden 4000IU D vitamini damlası kullanın. Hele ki güneş ışınlarının açısının D vitamini sentezlemeye uygun olmadığı bu kış aylarında.
Satılmış medya, global tek yönetim planlarını uygulama peşindeki sağlıksızlık bakanlığı ve devletin tepesindekiler bunu söylüyor mu bilmiyorum ama söylediklerini hiç zannetmiyorum. İnsanları korkutup amaçlarına adım adım yaklaşmak dururken, neden İŞE YARAYAN çözüm yolu göstersinler ki!
Onlarca araştırma, D vitamini seviyesi yüksek olan kişilerde virüsün çoğu zaman semptom bile vermeden ya da çok çok hafif şekilde geçirildiğini kanıtlıyor. D vitamini seviyeniz düşük ise virüse yakalanma ihtimaliniz, yakalandığınızda çok ağır geçirme ve ölüm riskiniz de yükseliyor.
D vitamini, çok ucuz ve reçetesiz satılan bir destek. Aman şimdi bu haber yayılırsa bunu da yasaklamaya filan kalkmasın tek dertleri bizim sağlığımız olan(!!!) diktatörlerimiz!
———————————
Vitamin D modulates thousands of genes and many aspects of immune function, both innate and adaptive. The scientific evidence1 shows that:
– Higher vitamin D blood levels are associated with lower rates of SARS-CoV-2 infection.
– Higher D levels are associated with lower risk of a severe case (hospitalization, ICU, or death).
– Intervention studies (including RCTs) indicate that vitamin D can be a very effective treatment.
– Many papers reveal several biological mechanisms by which vitamin D influences COVID-19.
– Causal inference modelling, Hill’s criteria, the intervention studies & the biological mechanisms indicate that vitamin D’s influence on COVID-19 is very likely causal, not just correlation.

Leave a Reply