Ruhların Uyanma Vakti Geldi

Dünyayı yöneten Kabal’ın dünya ekonomisine hâkim olmak, tekel oluşturmak için kullandığı 2 büyük yatırım firması vardır: BlackRock ve Vanguard. Daha önce paylaştığım Monopoly adlı belgeseli izlemeyen kaldıysa, kesinlikle izlesin. Kendi hayrına olur izlemesi. Belki bu vesileyle İnsanlığın Büyük Uyanış’a katılabilir.

Kabal deyince neyi kasttettiğimi tekrar hatırlatayım. Binlerce yıldır dünya üzerinde belli aileler Şeytan lanetullahi aleyh ile yaptıkları anlaşma gereği güç kazandılar. Bugüne dek gelen saltanatlarını kurup geliştirdiler. Bu ailelerin hangi aileler olduğu da açık ve seçik olarak biliniyor tarihçiler tarafından. Ben de daha önce yazdım.

Bu aileleri öyle çok da yabancı sanmayın. Osmanlı’da da vardı şeytana tapan aileler; Allah’ın evi Kâbe’yi, Mekke’yi ve Medine’yi işgal etmiş olan Suud saltanatında da var.

Şeytan’la anlaşmaları gereği, zenginlik, güç ve saltanat karşılığında, bu Kabal denen aileler grubunun tek amacı insanlığı her mânâda – zihnen, ruhen, bedenen, toplum olarak- ifsad etmektir.

BlackRock ve Vanguard aracılığı ile dünyada aklınıza gelebilecek bütün şirketlerin (teknoloji, gıda-tarım, ilaç, madencilik, inşaat, medya, bilim dünyası, eğlence sektörü (Netflix, Hollywood, müzik)) ve hatta devletlerin Merkez Bankaları’nın sahibidirler. TC Merkez Bankası’nın arkasında kimler var bir araştırın.

Çıkarttıkları savaşlarda, savaşan tarafların tümünün arkasında yine Kabal vardır. Olan mazlum halklara olur ki zaten bu halkları dünya üzerinde kurutulunması gereken bir fazlalık olarak görürler. Hem silah satıp ceplerini doldururken, hem dünyadaki güç dengesine dilekleri doğrultusunda yön verirken hem de fazlalık insan nüfusundan kurtulmuş olurlar. Tam Kazan-Kazan stratejisi.  (bkz. 1. Dünya Savaşı, 2. Dünya Savaşı, Rusya-Ukrayna “yapay savaşı”).

Ülkelerin sözde iktidar-muhalefet çatışmalarının arkasında yine Kabal vardır. İktidarlar (bkz. Akape, mahape) da Kabal’a tabidir, “controlled opposition” olan muhalefeti de (bkz. cehape, hadape, kötü parti vs) Kabal kontrol eder. (O kadar nefret ediyorum ki siyaset bataklığından, isimlerini ancak böyle yazabiliyorum.)

Bu Kabal’ın en ama en iğrenç özelliği ise ilahları Şeytan’a onun en sevdiği kurban olan bebek ve çocukları kurban etmeleridir.

 • Türlü sahtekârlıklarla tüm dünya ülkelerinden bebek ve çocuklar çalarlar.
 • Satanist ritüellerinde onlara vahşice eziyet edip, tecavüz edip öldürürler.
 • Adrenalinli kanlarından gençlik ve güzellike iksirleri (bkz. adrenochrome) yaparlar. Neden hiç yaşlanmıyorlar değil mi???
 • Internet üzerinden başka pedofillere satışlarını yaparlar (bkz. Wayfair skandalı).
 • Seçilmiş olan bazı çocukları MK-Ultra altında yetiştirip bir kısmını gizli servis ajanı olarak kullanıp bir kısmını da yeni nesilleri ifsad etmesi için şarkıcı-türkücü-popstar-filmstar-Disneystar olarak piyasaya sürerler. Walt Disney de meşhur pedofillerden bu arada.

Aralarında devlet başkanlarının (ABD, İsrail, Suudi Arabistan, İngiltere, Hollanda ve daha kimbilir niceleri) ve idolleştirilen şarkıcı, artistlerin bulunduğu, TV’lerde yüzlerini sürekli gördüğünüz bir çok insanın “bebek tecavüzcüsü ve katili satanistler” olduğunu öğrenmek midenizi bulandırmıyor mu? Benim yıllardır bulandırıyor.

Satanist kulübe girmesi için “Handler” ve “Oppressor”ları (satanist kültte hiyerarşide üst seviyede olanları tanımlayan kelimeler) tarafından seçilmiş olan, ancak kaçıp kurtulabilen binlerce “whistleblower”ın şahitlikleri ile, artık bu pisliklerin gizli saklı yaptıklarının üzerindeki perdeler kalkıyor.

 • CIA’in ve ülke gizli servislerin ana görevleri arasında Kabal’a sonu gelmez bir bebek ve çocuk kaynağı sunmak vardır. Yaşadığımız küfür devleti neden çocuk ticareti/kaçakçılığı işlevini de yerine getiren bu topraklardaki ONLARCA ABD üssüne göz yummaktadır?? Aaa, doğru ya, tepedeki de Kabal’ın kuklasıydı değil mi?

 

 • BM, Unicef kuzu postunda (gerçi artık postları da kokuşmaya başladı ama) kurt kurumlardır. Bunlar da “bakın biz dünya çocuklarına yardım götürüyoruz, bizler ıslah edicileriz” derken bir kısmını da kesintisiz kaynak olarak insi şeytan sahiplerine gönderirler.

 

 • Hollanda ve Birleşik Krallık gibi ülkelerde devlet (kraliyet ailesi, bizzat kraliçenin kendisi) kimsesiz çocuklar kurumundan “bu çocuklara sarayda görev vereceğim” deyip alır ve bir daha o çocuktan haber alınamaz. Ta ki, görgü tanıklarının gösterdiği yerler kazılıp da toplu çocuk mezarları bulunana kadar. Elbette polis ve yargı da ya satanist ritüellerin içinde olduğundan; ya da tağutlara kölelik etmeleri hasebiyle hakkı haykıramadıklarından, Kraliçelerin eliyle her şey örtbas edilir.

 

 

 • Yine Birleşik Krallık’ta bazı okullarda okul müdürleri ve öğretmenler öğrencilerini bir oyun oynuyormuşçasına kandırarak satanist ritüellere sokup taciz, tecavüz, işkence gibi ilahlarının emrettiği şekilde eziyetler ederler. (Bkz. Hampstead Kids). İşte okullardan nefret etmek için bir sebep daha.

Bunlar duyduklarımız. Watergate (aslında Pedogate idi), Pizzagate, Baklavagate (başrolünden Fatma Şahin’in olduğu “yerli ve milli pedofili skandalımız(!)”). Daha nicelerinin olduğundan şüpheniz olmasın. Fiona Barnett’i araştırın, daha önce paylaştığım kitabını okuyun.

Satanist pedofil Kabal’ın tüm dünyaya nasıl sızdığını görün.

Artık bu sapkınlıklarıyla ilgili bilgiler ortaya çıkıp ifşalar yapılmaya başladıkça; Kabal’ın “yeni nesilleri saptıralım, onları Satanizme, pedofiliye alıştıralım, normalleştirelim” ilkesiyle, ebeveynlerin Allah’ın verdiği emanetlere büyük hıyanet ederek çocuklarını teslim ettiği  sosyal medyada, Netflix’te, TikTok’ta, YouTube’da nasıl içerikler, nasıl fenomenler çıkardıklarına, popüler ettiklerine şahit olmuyor musunuz?

LGBT denen ve bu ülkedeki küfür devleti eliyle de desteklenilip arka çıkılan şeytani sapkınlığa, yakında bir de PEDOFİLİ’nin P’sini eklerler olur biter. Normalleşmiş olur böylece!

Kıyamet’in ayak sesleri duyulmaya başladı değil mi?

 • Her gün satılmış medyada yüzlerini gördüğünüz siyasilerin, ünlülerin (şarkıcı, türkücü, artist vb), akademinin (Kabal bilimi diye az bahsetmedim bu satılmış bilim insanlarından) ya Kabal’ın seçtiği bilinçli idareciler olduğunu; ya da CIA’in psikolojik savaş operasyonu olan MK-ULTRA zihin kontrol projesi kobayları, yani Kabal’ın robotlaştırılmış köleleri, olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

 

 • Oy vermeyin! Oy vermeyin! Oy vermeyin! Bu bâtıl ve şeytani düzenin oyuncularına Oy Vermeyin! Allah’ın hakkını Allah’a verin. Allah’a egemenlikte ortak koşmayın. Bilin ki tüm bu karanlıkların aydınlığa çıkışı ancak Allah azze ve celle’nin yardımıyla olacaktır. Allah azze ve celle kendisine şirk koşan kâfirlere yardım etmez. Biz kendimizi düzeltmedikçe dünyaya hâkim olan küfür sistemi değişmeyecek!

 

 • TV izlemeyin! TV izlemeyin! TV izlemeyin! Allah’ın size en büyük nimetlerinden olan aklınızı, beyninizi şeytan hizmetkârlarına teslim etmeyin. “Ama ben bilinçli izliyorum, seçerek izliyorum” bahanesiyle kendinizi kandırmayın. Şeytanın oyunları hilelidir. Subliminal mesajlarla siz ne kadar “ben etkilenmiyorum” deseniz de; kalbiniz ve ruhunuz siz farkında değilken etkilenecektir.

 

Mesela kaçınız Ukrayna’da hakiki bir savaş olduğuna inanıyor? Bakın Kabal’ın firması BlackRock’ın CEO’su Larry Fink 22 Mart’ta bir yatırım konferansında ne buyurmuş(!): “Rusya’nın Ukrayna’ya açtığı savaş, küreselleşmeyi yeni bir faza sokarak, Yeni Dünya Düzeni’ni tetikleyecektir.”

 

Daha açık nasıl söylenebilir ki? Daha önce defalarca ifşa ettikleri planlarının; Tek Dünya Devleti kurup, totaliter teknokratik düzen altında “goyim” insanları, sizin bizim gibi piramidin en altında duranları köleleştirmek olduğunu ve dünyada sahnelenen tüm oyunların amacının bu hedefe ulaşmak olduğunu DAHA KAÇ KEZ KABAL’IN KENDİ AĞZINDAN DUYMANIZ GEREKİYOR?

İşte bu sahte savaş ve bunu bahane ederek çökertecekleri ekonomiler ve sahte kıtlıklar da planlarının bir basamağı. Tıpkı Yalandemi gibi.

 

Duam, Allah azze ve celle’nin bu şeytanların hain tuzaklarını tez vakitte kendi başlarına geçirmesi. Elbette dua çok önemli ama harekete geçmek de önemli. Hakkı haykıracağız, adil şahitler olacağız, çevremizdeki insanları uyandıracağız, birlik olacağız ve bu şekilde Allah’ın yardımını umacağız.

Allah subhanehu ve teâlâ artık hakkın bâtıla galip gelmesini diliyor. Bu nedenle dünya üzerinde uyanan milyonlarca insan var. Gelin, siz de uyanmışlara dahil olun. İnsanlığı her anlamda ifsad eden şeytani düzene “Hayır!” deyin. Allah’ın (cc) emrettiği gibi âdil şahitler olun.

Âlemlerin Rabbi olan Allah’a hamdolsun.

 

Not: Ben nereden mi biliyorum bunları? Televizyon gibi, gazeteler gibi, ana akım medya gibi beyin uyuşturma, uyutma ve beyin yıkama kanallarını bırakalı çok uzun yıllar oluyor elhamdulillah. Öğrenmek isteyen, gerçek bilgiye ulaşıp uykudan uyanmak ve çevresini de uyandırmak isteyenlerle elimdeki bütün bilgi ve kaynakları seve seve paylaşırım. İlgilenen bana maviyesilanne@gmail.com üzerinden e-posta gönderebilir.

 

 

 

 

Leave a Reply