Ölümcül Kokteyllerin İçeriği

Biyolojik silah ölümcül kokteyllerin içinde insanlar için en ölümcül maddelerden olan GRAFEN OKSİT’in bağımsız ve tarafsız bir bilim insanı tarafından daha tespit edildiğini biliyor muydunuz?

Dr. Robert Young, Phase Contrast, Dark Field, Bright Field Microscopy, Transmission and Scanning Electron Microscopy and Energy-Dispersive X-ray Spectroscopy yöntemleriyle Pfizer ve diğer Yalandemi toksik enjeksiyonları üzerinde inceleme yaptı.

Sadece GRAFEN OKSİT değil, yine insanlar için ölümcül olan TRYPANOSOMA parazitini de tespit etti. Herhangi bir aşının içinde herhangi bir parazitin kullanılıyor olmasının hiçbir açıklaması yoktur. Aşının depopulasyon amaçlı şeytan eseri olması haricinde.

Sadece bu ikisi de değil, PASLANMAZ ÇELİK ve insan vücudunda hiçbir işi olmayan diğer METALLER de var bu ölümcül kokteyllerin içinde.

İçinde ne olduğunu bilmeden, aşı üreticilerine ve devlet otoritelerine sonsuz güven duyarak kendini şeytanın kucağına atanlara, Allah azze ve celle’nin verdiği aklı kullanmayanlara yazıklar olsun diyorum, başka bir şey diyemiyorum.

Şeytandan gelen, tek amacı insanları öldürmek, sakat bırakmak ve köleleştirmek olan bu şeytani sıvılara karşı; ve bunca baskı ve zulümle halklarına bu zehri dayatmaya çalışan devlet yönetimlerine karşı artık birlik olma zamanı gelmedi mi?

Makalenin İngilizce orjinali:
Kısaltılmış Türkçe çevirisi:

 

Aşısızlardaki sağlıklı alyuvarlar:
Ölümcül kokteyl alanların grafen oksitle zehirlenip SİYAHa boyanmış ve kristalize olmuş kan hücreleri (mRNA aşısından 24 saat sonraki mikroskop görüntüsü):

3 Comments

  1. Abdul 22 Eylül 2021
    • Mavi Yeşil Anne Mavi Yeşil Anne 23 Eylül 2021
    • ozzy 7 Ekim 2021

Leave a Reply