İnsanlardan Gerçek Dini Gizleyen Âlimler

Nureddin Yıldız Hiç bir zaman gerçek İslâm’ı, Tevhid’i anlatan biri olmamıştır. Çocuklarınızı okula gönderin der, çocuklarınıza aşı yaptırın der, Allah Subhanehu ve Teâlâ’nın haram kıldıklarını (faiz, zina, kumar, alkol …) helal kılan kâfir devlet yöneticilerine ağzını açıp tek söz edemez, kredi kartı kullanabilirsiniz der. Yani günümüzde küfür ve şirke sürükleyen ne mâsiyet varsa onlara caizdir der.
Hiç şaşırmadım SAHTE PANDEMİ/YALANDEMİ virüsü aşısı hakkındaki “caizdir-yaptırın” minvalindeki yorumuna. Tam da ondan beklediğim gibi bir açıklama idi. Nureddin Yıldız küfür sisteminin adamı gibi davranmaktadır. Tevhid’den bihaber olması mümkün değildir, bu durumda büyük ihtimalle çıkarları sebebiyle işine gelmediği için tevhid çağrısı yapmaz Allahu alem.
Kıyamet günü Allah’ın azabına uğrayacakların en önemli grubu, gerçek İslâm’ı insanlardan gizleyen, çıkarları uğruna gerçekleri anlatmaktan sakınan ilim insanlarıdır. İnşaAllah Rabbim bir çok müslümanın takip ettiği bu adama hidayet verir.
Bu sözler, İslâm ile tanışması Nureddin Yıldız’ın da vesilesi ile olmuş, ona güvenmiş; ancak yıllar sonra onun aslında İslâm’ın temeli tevhide dair hiç bir şey söylemediğinin farkına varmış birinden gelmektedir.

Leave a Reply