Neden Şeriat İstiyoruz?

Allah’ın şeriatının gelmesini neden istiyoruz? Demokrasi putunun yerin dibine batmasını neden istiyoruz?
 
İşte size, taptığınız “demokrasi”, “liberalizm”, “laiklik” putlarının dünyayı ne hâllere getirdiğinin kanıtı!
 
Şeytana tapanlar, ilahları şeytanın en önemli özelliği olan “KİBİR” için bir ay ilan etmişler. Sapkınlıklarını KİBİR AYI’nda (Pride Month) kutlamaktalarmış.
 
Ama siz “müslümandınız(!)” değil mi? Olsun, şeytana tapan sapkın LGBT sapıklarıyla “KİBİR AYI”nızı kutlamanızda bir sakınca yok bence. Ne de olsa hepiniz “demokrasi, özgürlük, laiklik” diyen şeytanın izinden giderek, beraber vardınız bu noktalara.
 
=> Yüce yaratıcımız Allah subhanehu ve teâlâ’nın hükmünü elinin tersiyle bir kenara atıp, kibrinden yanına varılmayan, bir de üstüne kendini müslüman sanan kâfirler!
 
=> Allah’ın haram kıldığı en büyük günahlardan “Kibir”i kendilerine destur edinmiş kâfirler!
 
=> “Biz her şeyi senden daha iyi biliriz” diyerek yaratıcıları Allah azze ve celle’ye kafa tutan ey şaşkın, acınası, kibirli kâfirler!
 
=> Bu küfür sistemine oy verip, devam ettiren, bir de kendini dindar sanan kâfirler!
 
Sözüm size.
 
Uyanın artık. Rabbimin gözünüzdeki, kulağınızdaki bağları, kalbinizdeki mühürleri açması için O’na istiğfarda bulunun. Umulur ki size hidayet eder. Tevhidin anlamını, idrakini kalbinize ilham eder.
 
Demokrasi, özgürlük, hürriyet, laiklik, “din hiçbir işimize karışmasın” diye diye, Allah’a şirk koşa koşa toplumu getirdiğiniz nokta ile gurur duymayın artık.
 
Vahşice “Özgürlüüük” diye çığıra çığıra, toplumu içine soktuğunuz berbat ve helâk edici hâllerin farkına varın da, tevbe edin artık.
 
Vallahi, ben sizin gibi cahillerle, sizin gibi kâfirlerle aynı toplumda yaşamaktan BIKTIM USANDIM.
 
Oylarınızla oluşturduğunuz bu toplumda her türlü sapkınlığa,
 
– aşıcılara, ilaççılara,
– kapitalistlere,
– firavun tağutlara,
– lgbtcilere,
– satılmış bilim(!)insanlarına,
– kâfirlere,
– putatapanlara,
– iblisseverlere,
– pedofillere,
– hırsızlara, katillere, tecavüzcülere,
– komünistlere,
– ateistlere,
– Allah (ac), Peygamber (sav), Kur’anı Kerim ve din düşmanlarına
 
özgürlük var;
 
ama, Allah azze ve celle’ye, henüz yaratılmadan önce verdiği tevhid sözünü unutmamış, fıtratını iblise bozdurmayarak, SADECE RABBİNE TEVHİDLE KULLUK ETMEK İSTEYENLERE ÖZGÜRLÜK YOK!
 
Sizin “özgürlük ve demokrasi” söylemleriniz koca bir yalandan ibaret! Allah’ın arzında bu küfrünüzü devam ettirmeye hakkınız yok. Elbet bir gün inandığınız tüm batıllar yerle bir olacak. O gün gelene kadar Allah azze ve celle’den size hidayet diliyorum.
 
Not: Yazılarımı okuyan akrabalarım ve aile yakınları, ve rahatsız olan herkes. Arkamdan söyledikleriniz, verdiğiniz tepkiler tek tek kulağıma geliyor. Lütfen, arkamdan konuşacağınıza bana telefon açın, mesaj yazın konuşalım. Vallahi büyük günah işliyorsunuz. Size zorla yazı okutmuyorum. Kaç kere yazdım, bırakın takibi, çıkın arkadaşlıktan. Gücenmem. Yeter ki, arkamdan, beni birilerine şikayet edercesine konuşmayın. Hakkımı helâl etmem bilesiniz.
 
“Bir kısmınız diğerlerinizin gıybetini yapmasın. Sizden biriniz ölmüş kardeşinin etini yemek ister mi? Bundan tiksindiniz değil mi?” (Hucurat, 49/12)

Leave a Reply