Müslüman Bilim İnsanları

  • “Onlara apaçık ayetlerimiz okunduğunda kâfirlerin yüzündeki hoşnutsuzluğu anlarsın. Neredeyse onlara ayetlerimizi okuyana saldıracaklar. De ki: “Size bundan daha şerlisini haber vereyim mi? Ateş! Allah onu kâfirlere vadetmiştir. Ne kötü bir dönüş yeridir o.””
22/Hac-72
Kitabımız Kur’an’dan ayetler okuyunca, paylaşınca rahatsız olan, hatta saldırıya geçecek kadar azan ne kadar çok kâfir var etrafımızda! Allah Azze ve Celle onları bizden, bizi de onlardan uzak eylesin.
  • “Ey insanlar! Bir örnek verildi, (dikkatle) dinleyin. Şüphesiz ki Allah’ı bırakıp da dua ettikleriniz, bir araya toplansalar bir sinek dahi yaratamazlar. Sinek onlardan bir şey çekip alacak olsa, onu (sineğin elinden) kurtaramazlar. İsteyen de zayıf kaldı, istenen de…”
22/Hac-73
Günümüzün en büyük tağutlarından biri BİLİM-BİLİM İNSANLARI-DOKTORLARdır. Sahte pandemi propagandalarına kanıp da korkudan ne yapacaklarını bilemeyenler! Çoğu ateist=kâfir olan bilim dünyasına dua edeceğinize, yaratıcınıza sığınmanız sizin için daha hayırlı olmaz mı?
Bilim dünyasının son zamanlarda en çok ihtiyaç duyduğu şey MÜSLÜMAN BİLİM İNSANLARIdır.

Leave a Reply