Milliyetçilik = Irkçılık

Zehirli Mikrofon ve Hakan Yedican’a:

Çok şeyin farkındasınız ancak bir de şu ırkçılığı bıraksanız harika olacak. Alemlerin Rabbi Allah azze ve celle huzurunda insanlar SADECE “mümin” ve “kâfir” olarak ikiye ayrılır. Bunun dışında “Türk”, “Kürt”, “Çinli”, “Rus” vs gibi bir ayrım yoktur.

Milliyetçilik, ulusçuluk, ırkçılık ideolojileri dünyayı yöneten satanist Kabal’ın, toplumları böl-parçala-yönet stratejilerinin bir uzantısıdır. Bâtıl fikirlerdir bu Milliyetçilik ideolojileri. Hakikat için Yüce Allah’ın kitabına bakın ve insanlar arasında Rabbimizin yaptığı tek sınıflandırmanın “Mümin-Kâfir” olduğunu görün artık.

Bir mümin isterse Japon olsun, Türk olan bir kâfirden daha üstündür Allah katında. Hakikati arıyor iseniz kendinize sadece VAHYİ rehber edinin.

Paradigmanızı değiştirin, batıl ideolojilerin peşine takılıp gitmeyin. Bir de Allah’a, Kitabına ve Resul’une hakaret eden, kendisi ateist olmakla yetinmeyip bir milleti dinsiz hâle getirmek için tüm gücüyle çalışmış olan kişileri de kendinize örnek edinmeyin.

Bu topraklara “Milliyetçilik-Türkçülük” zehrini kimin getirdiğini bir düşünün. Bu zehir ki insanlara Rablerini unutturacak bir zehirdir. Vatan, millet, bayrak vs için değil sadece Allah azze ve celle için yaşanır ve sadece O’nun için ölünür. Yaratılış amacımız sadece O’na kulluk etmektir. O’na kulluk eden, zaten tüm insanlığa hizmet etmiş olur, sadece belli bir ırka değil.

Unutmayın Şeytan (lanetullahi aleyh)’in Yüce Allah’a isyanı “ırkçılık” üzerinden olmuştu. “Ben ateşten yaratıldım insan ise topraktan. Ateş topraktan üstündür. Ben insana secde etmem” diyerek Allah’ın emrine karşı çıkmıştı. Sizin “Biz Türküz, Mu kıtasına dayanır tarihimiz, çok üstün bir milletiz, damarlarımızda asil kan dolaşır” demenizin bundan hiçbir farkı yok. Türk’ün kanı asil de başka bir etnik kökenin kanı “soysuz mu”? İşte “milliyetçilik” sadece ve sadece Şeytan’ın insanları kendi kibrine benzer şekilde aldatmasından ibaret bir safsatadır.

Emin olun ki, Allah’a tevhid ile iman etmiş bir Uganda’lı; Allah’a şirk koşan, Allah düşmanı tağutları “Ulu önder” edinmiş müşrik bir Türk’ten daha üstündür Allah azze ve celle katında.

Alemlerin yaratıcısı ve Rabbi Allah azze ve celle’nin koyduğu emir ve yasaklarını silip atmış, kendi kafasından uydurduğu oradan buradan alıp kopyaladığı “İNSAN YAPIMI” kanunlarla yönetilen bir devlet, İslâm değil KÜFÜR devletidir Allah (ac) katında.

Üstünlük sadece iman ve takva’nındır. Hakikat kitabı Kur’an’ı okursanız Rabbimizin bunu bizlere çok açık ve net ifade ettiğini görebilirsiniz.

Çalışmalarınızı dinliyorum. Özellikle Hakan Bey’in bakış açısında çok yoğun bir şekilde varlığını hissetiren bu “milliyetçilik=ırkçılık” konusunda vahiy çerçevesinde bu uyarıyı yapmam gerekiyordu. Rabbim size ve bize hidayet etsin.

Son olarak, sohbetlerinden dinlediğim kadarıyla TEVHİD’i anladığını gördüğüm Sezai Bey ile özel röportaj yapmanızı rica ediyorum.

——

Dediğiniz doğru, bize “beyin yıkama okullarında” öğretilen tarih yalan dolanla dolu. Resmi ideolojinin sisteme köle yetiştirmek için neyi bilip bilmememiz gerektiğine karar verdiği bir müfredat ve tarih anlatılıyor çocuklara. Bu Cumhuriyet tarihi için de geçerli.

Bir çok insanın “ulu önder” edindiği şahsın yaratılış, din, Allah (cc), Kuran ve Allah Resulu (sav) hakkındaki düşünceleri de çarpıtılarak anlatılmış ki insanlar gönül ferahlığıyla Rablerine şirk koşabilsinler diye. İşte bu da Şeytan (la)’in en sinsi oyunlarından biridir Türk halkı üzerinde oynadığı.

Şu kitapta tüm tarihi delilleriyle, kaynakçasıyla, kendi el yazısından M. Kemal’in yaratılış, İslam, Allah ve Peygamber hakkındaki görüşlerini okuyabilir; onlara hakaretlerine gözlerinizle şahitlik edebilirsiniz. Kaynaklar o kadar açık ki, dilerseniz gidip devlet arşivlerinden kendiniz araştırın.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/ataturkun-kaleminden-yaratilis-ve-din/594115.html

Kısaca M. Kemal “insanı tabiat yarattı” diyerek Allah azze ve celle’ye hakaret eder; “gökten indiği sanılan dogmalar” diyerek Kuran’a hakaret eder, “Kuran’ı yazan Arap filozofu” diyerek Allah Resulu’ne (sav) hakaret eder ve “bütün dinler yerin dibine batsın istiyorum” diyerek Allah katında tek geçerli din olan İslâm’a hakaret eder.

Tarafınızı seçeceksiniz. Ya bâtıl ideolojilerin ve sahte ilahların peşinde koşan müşriklerden olacaksınız; ya da yüzünüzü Tevhid ile Allah’a dönen müminlerden olacaksınız. İkisinin arasında bir sınıf yok maalesef. Yani hem “ulu önderimiz, Türk milleti üstündür” deyip sonra da Kuran’dan bahsetmeniz oksimoron oluyor.

Leave a Reply