Kuzu Postunda Kurt AKP

Kuzu postunda kurttur AKP.

Satanist Kabal çetesinin projesidir AKP.

“İslâmi hassasiyeti bulunan bir topluma küfrü ve şirki nasıl çaktırmadan zerkedebiliriz?” sorusunun cevabıdır AKP.

Necati Koçkesen’den alıntı:

——-

İSLÂM’LA SAVAŞMAYA, İSLÂM’IN HARAMLARINI HİÇE SAYMAYA DEVAM EDİYORLAR

Konya’da “İslâmî Dayanışma Oyunları” düzenlenmiş. İsmine bakınca düzenlenen oyunlardaki spor dallarının İslâm’a uygun spor dalları olduğunu, sporcuların da İslâm’a uygun giyinen sporcular olduğunu zannedersiniz.

Fakat o da ne?

Oyunlara kadın sporcular da katılmış. Üstelik bu kadın sporcular İslâm’a göre çıplak kabul edilen sporcular. Üzerlerinde bir atlet, altlarında da bir şort var. Ve bunlar bu halleri ile “islâmî sporlar” oynayacaklarmış.

İslâm’a aykırı sporların yapıldığı ve İslàm’a göre çıplak sporcuların katıldığı oyunlara “İslâmî” denilmesi İslam’la alay etmekten, İslâm’a ve İslâm’ın haramlarına karşı savaş açmaktan başka bir şey değildir.

Hani demişlerdi ya, “14 asır önceki İslâm’ı bugün uygulayamazsınız, İslâm güncellenmelidir” diye, işte onu gerçekleştiriyorlar. Yani İslâm’ın haram dediği şeyleri bir bir ortadan kaldırmak istiyorlar. Bu da AKP’nin bir proje partisi olduğunu gösteriyor.

Ne demek bu? Şu demek; siyonist güçler İslâm’ı ortadan kaldırmak, ortadan kaldıramazlarsa işlevsiz hâle getirmek için projeler geliştirdiler. Bu projelerini de müslümanların içinden çıkan, müslüman olduğunu iddia eden kişileri başa getirerek gerçekleştirme yoluna gittiler. Çünkü CHP gibi bir partiyi başa getirselerdi de bu projelerini onlar yolu ile gerçekleştirselerdi millet kabul etmez, protesto eder, mitingler düzenler, lânet ederlerdi.

Eğer şu anda hükümetteki kişilerin söylediklerini, yaptıklarını CHP gibi bir parti yapsaydı ne kâfirliği kalırdı ne de münâfıklığı. Ama aynı şeyleri AKP yapınca sözde müslümanlar sus pus oluyorlar. Halbuki İslâm’ın “haram” dediği bir giyim tarzına “islâmî” demek bile küfür olarak yeter.

 

İşte ben bundan dolayı hep diyorum ki, gayri islâmî düzenlerde sözde müslüman kimlikli kişilerin iktidara gelmeleri küfrü açık olan partilerin iktidara gelmelerinden daha tehlikelidir. Çünkü müslüman gibi görünen yöneticilerin İslâm’a aykırı yaptıkları her iş, söyledikleri her söz sözde müslüman kitle tarafından sessizce kabul ediliyor.
——-

 

Leave a Reply