Kölelik Sembolü Maskeler Aynı Zamanda Pislik Yuvası

ABD’de bir grup veli, 6-11 yaş arası çocuklarının okullarında 5-8 saat boyunca takmak zorunda oldukları maskeleri analiz için laboratuvara gönderdi.

Çıkan sonuç? Çocuklarına maske taktıran ebeveynler çocuklarına pislik solutturuyor!

Maskelerde 96 tür biyolojik kirletici tespit edildi. Bunlardan 21 tanesi patojenik (hastalık yapıcı) türde. Bunlardan 11 tanesi ise bilim insanları tarafından “oldukça tehlikeli” olduğu söylenen türler. İçlerinde “antibiyotik dirençli” bakteriler de mevcut.

Pislik yuvası maskelerde üreyen bu 11 tehlikeli bakteri türünü ve sebep olduğu hastalıkları aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

VEREM

Tıklayıp resmi büyütebilirsiniz.

ZATÜRRE
MENENJİT
KAN ENFEKSİYONLARI
DİFTERİ
LEJYONER HASTALIĞI
KAN ZEHİRLENMESİ (SEPSİS)
LYME HASTALIĞI
GIDA ZEHİRLENMESİ

Tıklayıp resmi büyütebilirsiniz.

Yalandemi sürecinde kölelik sembolü olarak kullanılan maskeler, saçmalıktan öte bir şey değildir. Virüse karşı hiç bir koruyuculuğu yoktur, aksine sağladığı bol karbondioksitli, nemli ve sıcak ortam sayesinde hastalık yapıcı, hem de ciddi hastalıklara sebep olan, “antibiyotik dirençli” bakterilerin yuvalanıp ürediği pislik parçalarıdır.

Takmayın. Hele ki masum çocuklara asla taktırmayın.

Maalesef ki okullar bu zulmü uyguluyor yavrulara. Akıl fikir diliyorum insanlara. Bu zamanda herkesin akla, fikre, düşünmeye çok çok ihtiyacı var görünüyor.

Koyunluğu bırakıp, sürüden ayrılmak kolay değil biliyorum. Ancak pisliklere bulanmamak (maske, aşı, temel hak ve hürriyetlerimizin kaybı) için akletmemiz gerekiyor.

Leave a Reply