Kıyamet Kopsa da Kurtulsak

“Otoriteye karşı düşünmeden duyulan saygı, gerçeğin en büyük düşmanıdır.”
Einstein
 
“Unthinking respect for authority is the greatest enemy of truth.” Einstein
 
Zamanımızın acı gerçeği.
 
Herkes devlet, bilim otoritelerine (!) (diğer deyişle putlarına) o kadar çok güveniyor ki burunları pislikten çıkmıyor.
 
Halbuki bir kafalarını kaldırsalar, bir Allah azze ve celle’nin nimet olarak verdiği akıllarını kullansalar, bir sorgulasalar ve araştırsalar, hakikat öyle apaçık ortadaki.
 
İnsanlığın geldiği şu duruma ağzım açık hayretler içinde bakıyorum. İnsanlar ne zaman bu kadar aptallaştı, aklı başında insan sayısı neden bu kadar az?
 
Bir avuç bile olsak, sonuna kadar bu zulüm ve zalimlerle mücadele edeceğiz. Allah (cc) bizimle beraber. Rabbim çabalarımızı zayi etmeyecektir.
 
Pazarda maske takmıyorum diye ateş püsküren teyzeler, amcalar. Ben her pazar sizler gibi cahillerle uğraşmaktan bıkmadım. Allah sizlere kafanızın içindeki beyninizi kullanma gücü versin, ne diyeyim. Her birinize tek tek, hakikatın medyada söylenenler olmadığı üzerine kanıtlar sunmaya devam edeceğim. Bundan sonra hesap günü, “Rabbim biz uyarılmamıştık” diyemeyeceksiniz.
 
Evet maske, aşı, yalandemi meselesi kişinin imanı ile o kadar bağlantılı ki. Bu palavralara körü körüne inananlar imanlarını şöyle bir yoklasınlar. Allah’ın emir ve yasaklarına ne kadar uyduklarını bir gözden geçirsinler.
 
Kıyametin kopmasını dört gözle bekler olduk. Kopsun da Rabbimize kavuşalım. Herkes hanyayı konyayı görsün. Kafalarını vuracak yer arasınlar dünyada yaptıkları aptallıklar, zulümler yüzünden.
 
Artık tağutlara Firavunlara kölelik eden, yoldan çıkmış, sapkın insan güruhu için içimde merhamet bulamaz oldum.
 
Biz muvahhid Müslimlere dayanma gücü ve sabır ver Ya Rabb. Girdiğimiz yere doğrulukla girmeyi, çıktığımız yerden doğrulukla çıkmamızı sağla. Bize kendi katından yardımcı bir kuvvet ihsan eyle. İmtihanlarımızı başarı ile vermeyi nasip eyle. Senin huzuruna yüzleri ak ve parlak çıkan kullarından eyle bizleri. Allahumme amin.

Leave a Reply