James Webb Uzay Teleskobu Kabal’ın Bilimine Karşı

James Webb Uzay Teleskobu’ndan yeni fotoğraflar gelmeye başladıkça evren hakkındaki hakikatler de bir bir gözlerimizin önüne serilmeye başladı.

Kabal’ın şeytani biliminin körüklediği Big Bang/Büyük Patlama teorisinin çöküşü artık çok yakın. Big Bang’ci kozmologlar James Webb teleskobu görüntülerini inceledikten sonra “Panik!” başlıklı makaleler kaleme almaya başladılar. Bu yeni fotoğraflarda kendi bozuk teorileriyle çelişen öyle çok bilgi var ki, hissettikleri duygu elbette “Panik”ten başka bir şey olamaz.

Hakkın bâtıla üstün gelmeye başladığı alanlardan sadece biri kozmoloji bilimi (evren bilimi). Yaşadığımız evren ile ilgili olarak Big Bang gibi uydurmasyon teorilere değil, gerçek bilgilere ulaşmaya başlamamız İnsanlığın Büyük Uyanışı’nı destekleyen önemli bir basamak.

İnsanlar her konuda olduğu gibi evren konusunda da, Kabal’ın şeytani amaçlar güden “örtbas bilimi” tarafından kandırıldıklarını anladıklarında, dünyamızda her şey daha iyiye gitmeye başlayacak Allah azze ve celle’nin izniyle.

Evrendeki temel mekanizmanın elektriksel olduğunu keşfettikçe, insanlar kendilerini yüzyıllardır sahte örtbas bilimiyle kandıran Şeytan’dan (la) koşar adım uzaklaşmaya başlayacaklar. Tevhid’e, Rablerini birlemeye daha çok yakınlaşacaklar.

Evrende mikrodan makro boyuta, aynı temel prensiplerle böyle mükemmel bir düzen yaratmış olan alemlerin Rabbi’ne yönelmek ve sadece O’na kulluk etmek, aklı başında olan her insanın tek seçimi olacak Allah’ın izniyle.

Şimdilik, James Webb’den gelen verileri kendi temelsiz teorilerine uydurmak için Kabal bilimcilerinin nasıl taklalar atacaklarını, içine girdiklerini itiraf ettikleri panik hâlini, yıllar boyunca hata yaptıklarını itiraf edip Elektrik Evren’i araştırmaya başlayıp başlamayacaklarını izleyeceğimiz bir sürece giriyoruz.

BIG BANG HİÇ GERÇEKLEŞMEDİ. James Webb Gerçekten Neyi Gösteriyor? makalesi için tıklayın.

 

Leave a Reply