İlk Transhuman Bebekler Doğmaya Başladı

Anne ve babaları Aralık 2020-Ocak 2021 tarihlerinde mRNA toksik enjeksiyonunu olmuş ve o tarihten sonra hamile kalmış annelerden doğan bebekler artık aramızda.

İnsanlar mı? Hayır değiller. Transhumanlar.

Biyolojik silah mRNA toksik enjeksiyonlarını olduktan sonra gayet net bilindiği üzere insanların DNA ve RNA’ları değişim uğruyor. O insanların hücrelerinden oluşan yeni nesil ise insan dışı, şeytan hizmetkârı küresel güçlerin tasarladığı transhuman varlıklar oluyorlar.

Gözleri doğdukları anda anormal şekilde simsiyah. Zaten “black eyed babies” deniyor bunlara. Kafayı dik tutma, emekleme, dönme, ayakta durma gibi daha ileri yaşlarda yapılabilecek hareketleri 1 günlükken, 2 haftalıkken ve 2 aylıkken yapabiliyorlar.

Bakalım zaman geçtikçe, daha ne gibi garip özelliklerini göreceğiz ilk nesil transhumanların.

Çocuklarını, üniversite gençlerini mRNA ile enjekte edenler artık torun niyetine “acayip transhuman bebeklerini” severler.

Allah azze ve celle’nin tertemiz yarattığı fıtratlarını bozan ve bozduranlara; onun verdiği aklı kullanmayıp kendilerini ve nesillerini şeytanın pisliklerine bulaştıranlara bu vakitten sonra hidayet dilemek fayda verir mi bilmiyorum.

İlk doğan transhuman bebeklerin videosu için tıklayın.

 

 

 

 

 

Leave a Reply