İkinci Pandemi Geliyor Mu?

Bill Gates: “Bir sonraki pandemi için hazırlanmalıyız. Bu seferki daha çok dikkat çekecek!” der ve şeytani bir şekilde sırıtır.

Kabal’ın baş aktörlerinden, insi şeytanlar ve toksik enjeksiyon tacirleri Bill Gates ve ortağı Melinda Gates’in 2. pandeminin gelişini haber verirkenki sırıtışlarını video’nun 40. saniyesinde görebilirsiniz.

Dünya Sağlıksızlık Örgütü’nde çalışan Hollandalı virolog, WHO’nun 2020’den başlayarak 10 yıllık dönemi “pandemiler dönemi” olarak PLANLADIĞINI itiraf ediyor. Video’nun 1.30 saniyesinde görebilirsiniz.

Laboratuvarda geliştirdikleri virüsleri, bakterileri salarak dünyanın başına bela edecekleri ve şimdiden de haberini pis pis sırıtarak müjdeledikleri (!!!) bu sonu gelmeyecek pandemilerden ve bu şeytanların tuzaklarından korkmayın.

Sadece, sizi yaratan ve bütün bu fitnelerden tek koruyabilecek olan El Hafiz olan Rabbinizden korkun; ve sadece O’na sığının.

Şirkten, küfürden arının, tevhid ile O’na yönelin. İşte o zaman, başınıza ne gelirse gelsin, asla kaybedenlerden olmazsınız.

30 dakikalık, İngilizce altyazılı belgesel:

https://rumble.com/v13kefy-must-see-the-plan-who-plans-for-10-years-of-pandemics-from-2020-to-2030.html

 

 

 

Leave a Reply