Enerji Vampirleri

Bu ülkenin tasmasının küresel çetenin elinde olduğunun en açık kanıtlarından biri daha: elektrik, doğalgaz, benzin ile İLİKLERİMİZE KADAR SÖMÜRÜLÜYORUZ. 
 
Zam üstüne zamlar ile; insanlar ısınma, aydınlanma, ulaşım gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için neredeyse tüm maddi kaynaklarını harcar hâle getirildiler.
 
Neden ucuz, verimli ve çevreci enerji teknolojileri küresel çete ve kuklaları tarafından yüz yıldır sansürleniyor? Neden temiz ve ucuz enerji alanında çalışan bilim insanlarının laboratuvarları yağmalanıyor ve hatta suikastlere kurban gidiyor bu bilim insanları?
 
Elbette fosil yakıt kaynaklarını ve endüstrisini ellerinde bulunduran, dünyanın en zengin bir kaç bin insanının (şeytan hizmetkârı küresel çetenin) çıkarlarını korumak için.
 
Ama onların tek derdi paralarına para katmak değil. Koyun olarak gördükleri diğer insanların kanlarını, hayat enerjilerini emmek; ve onları sürekli temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir kısır döngü içinde bırakarak, refaha erişip, tefekkür etmeye vakit ayırmalarının, maneviyata ulaşmalarının da önünü kesmek. 
 
Yani köle (“goyim”)  olarak gördükleri insanlığı Maslow Piramidi’nin en alt basamağında hapsetmek ve onları kâinatın yaratıcısı Allah azze ve celle’den olabildiğine uzak tutmak.
 
2007 yılında bu küresel şeytani çete tarafından öldürülen nükleer fizikçi Engin Arık’ın enerjide bağımsızlaşma için çok önemli projesi vardı. Dünyanın en zengin Toryum yataklarının Türkiye’de olduğunu tespit etmiş ve son derece verimli ve çevreci şekilde bu elementten enerji üretmek üzere çalışmalara başlamıştı.
 
Sadece Isparta’da bulunan Toryum yatağının, ülkenin 100 yıllık enerji ihtiyacını karşılayacağını ifade ediyordu. 2007 yılında, aynı projede çalıştığı arkadaşları ile beraber bindiği uçak, küresel çete ve ülkedeki işbirlikçileri tarafından düşürüldü.
 
Ve bu önemli çalışmasına o zamandan beridir dokunan devam ettiren yok. Hindistan onlarca Toryum santrali kurmak için adım atmış iken, bu ülkenin SÖZDE “yerli ve milli”, aslında tağut ve küresel güçlere satılmış yönetiminin aklı nerede bunca yıldır?
 
Sözde “yerli ve milli” saçma sapan otomobillere para ve efor harcayacaklarına, enerji meselesine kökten çözüm getirecek Toryum’a el atsalardı ya! Yalancılıkları ve iki yüzlülükleri o kadar aşikâr ki!
 
Belli ki, halkın ucuz ve doğaya zararsız enerjiye kavuşacak olması onların tahtlarını sarsacak. Halkın borç ve sefalet bataklığından, sürekli “hayatta kalma”ya çalışma mücadelesinden kurtulmasından; refâha kavuşup özgürleşmesinden korkuyorlar. İplerini oynatan küresel çetenin gazabına uğramaktan da çok korkuyorlar. Bu gidişle Allah azze ve celle’nin gazabına uğramaları yakındır!

Leave a Reply