Elon Musk Yalancıdır

Elon Musk’ın yalancı bir psikopat olduğunun kanıtı.

Elektromanyetik radyasyonun insan sağlığına verdiği muazzam zarar hakkında binlerce bilimsel kanıt mevcut iken, aşağıdaki röportajında söyledikleri; onun şeytani amaçları uğruna her türlü yalanı utanmadan söyleyebileceğinin kanıtıdır.

İnsanları aptal yerine koymak, hurafelerle manipüle etmeye çalışmak deccaliyet sistemi hizmetkârlarının en önemli vasıflarındandır.

Elon Musk denen insan düşmanı, bir olan Allah (cc) düşmanı, haydi o zaman bir hafta boyunca 7/24 o şerli kafanın çevresine onlarca cep telefonu bağla. Utanmadan söylediğin üreme organı çevrene de tak telefonları. Hepimizin haklarını ihlâl ederek, ayaklarının altında ezerek uzaya gönderdiğin 5G uydularından sürekli sinyal alsın bu telefonlar.

Deney öncesi ve sonrası hücrelerini, organlarını tıbbi yöntemlerle görüntület ve sonra da herkesle paylaş. Tükürdüğünü nasıl da yalayacaksın bak o zaman.

Kim bilir başka hangi konularda yalan söylüyorsun acaba???

Bu yalancı kâfirlerin şerrinden Allah azze ve celle’ye sığınırım. Rabbim onlara hidayet etsin, hidayete tabii değillerse de hem bu dünyada hem de ahirette helâk etsin. Allahumme amin.

 

Elon Musk’ın bizi salak yerine koyduğu anlar 

 

 

Image

 

Leave a Reply