Dünyanın Düzeni Çözüldü

Dünyayı yöneten şeytan hizmetkârı satanist elitler (Rockefeller, Rothschild ve bir kaç diğer aile daha) tüm dünyanın

– Enerji,

– Sağlık Sistemi,

– Bankacılık,

– Eğitim (evet okullar),

– Gıda

– Medya

– ve pek tabii ki Devlet Yönetimlerini

ellerinde bulundurarak insanlığı uzuuuun zamandır uyutuyorlar. Uykudan uyanma vakti gelmedi mi?

Ne yapacağız uyanıp?

Bu şeytan hizmetkârlarına daha fazla para kazandırmayıp, satanist ayinlerinde daha fazla çocuk ve bebek öldürmelerine, kanlarını içmelerine engel olacağız.

Nasıl mı?

1) Enerji konusu Thrive 1 ve Thrive 2 belgesellerinde anlatılıyor. İzlemenizi tavsiye ederim. O zamana kadar petrol de elektrik de diğer tüm enerji kaynakları da onların elinde maalesef. Off-grid yaşayıp kendi enerjinizi üretebiliyorsanız ne âlâ.

2) Sağlık sistemlerinden uzak duracağız. Doğal ve alternatif yollarla iyileşecek, en başta hasta olmamak için doğal yaşayacağız.

3) Eğitim sistemlerine çocuklarımızı ellerimizle sokmayacağız. Çünkü okullar mevcut sisteme itaate programlanmış, öğrenme şevkini, sorgulama yeteneğini yitirmiş köleler yetiştirmeye çalışıyor.

4) Bankalarından uzak durmak belki zor ama en azından Rabbimizin haram kıldığı Faiz ve her çeşidinden uzak duracağız. Kredi kartlarını kullanmayıp olmayan paraları harcamayacağız. Faiz çarkını döndürmeye katkıda bulunmayacağız. Birikimlerimiz var ise altın ve gümüş gibi hiç bir zaman değerini kaybetmeyecek olan değerli madenlere yatıracağız.

Bu dünyada kandırmaca olan devlet yönetimi seçimleri ile değil esas PARAMIZLA seçim yaptığımızı bileceğiz. Paramızı Rockefeller’ların cebine göndermeyeceğiz.

5) Gıda. Marketlerden gıda almayacağız. Temiz ve doğal üretim yapan üreticiler bulacağız ve doğrudan onlardan alacağız. Zahmetsiz rahmet olmuyor maalesef.

6) Devlet Yönetimleri. En çok uyutulduğumuz konu da bu maalesef. Hayır efendim devletler halkları için çalışmıyor, bu bir avuç satanist elit ne isterse onu yapmak için çalışıyor. Dünya tarihi, şu anda olanlar üzerine biraz düşünün, anlarsınız.

Hayır efendim, insanların refahı için demokrasi en iyi yol değildir. Oy kullanmak sadece bir kandırmacadır. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin değil, dünyayı yöneten bir kaç ailenindir.

Ama hayır efendim, aslında öyle değil. Egemenlik Allah’ındır. Ne zamanki onun koyduğu kurallara uygun yaşamaya döneriz, beynimiz ve kalbimizi maddi ve manevi tüm PUTlardan arındırırız, o zaman dünya bizim ve çocuklarımız için daha yaşanabilir bir yer hâline gelir Allah’ın izniyle.

—————–

Bunları görüp bilip bir şey yapmamak herkesi vebal altına sokar. O ayinlerde kanları içilen masum bebeklerin, pedofili kurbanı minik yavruların, savaşlarda zulüm görenlerin, dünya üzerinde açlık ve susuzluk çeken her bir insanın hakkı bizlerde kalır.

Gücümüz yettiğince paranın döndürdüğü bu şeytani sistemin çarkına bir dişli olmamaya çabalayacağız. Paramızla oy kullanacağız. Ve etrafımızdaki insanları uykularından uyandırmaya çalışacağız.
Allah azze ve celle yar ve yardımcımız olsun. Allahümme amin.

Leave a Reply