Büyük Uyanış’tan Akıllı Direniş’e

6 ve 11 yaşları arasında iken Avrupa’nın satanist elitler grubu tarafından şeytani ritüellerinde kullanılan Belçikalı Anneke Lucas’ın TEDx konuşması. Konuşmasında “bu dünyanın psikopatlar tarafından yönetildiğini” defalarca vurgulamasına dikkat edin.

Avrupa’nın elitleri, Avrupa’nın Kraliyet aileleri, Avrupa’nın aristokratları, Avrupa’nın devlet başkanları tarafından ilahları şeytan için düzenledikleri satanik ritüellerinde zulme uğramış sayısız çocuktan sadece bir tanesi.

Bu satanist pedofiller sadece Avrupa’da değil, ABD’de, Uzakdoğu’da Ortadoğu’da, Afrika’da, Avustralya’da… Dünyanın her yerinde en önemli görevlerdeler, devlet, şirket, banka, akademi, kilise yönetimlerinin tepesindeler.

Anneke Lucas bu sapkın insi şeytanları dünyaya ifşa eden mazlumlardan sadece bir tanesi. Onun gibi whistleblower’ların sayısı günden güne artıyor. (Bkz. Fiona Barnett, Jessie Marie Czebotar)

Bâtılın hak karşısında kaçınılmaz yenilgisi çok yakında gerçekleşecek Allah’ın izniyle.

Hakkın yanında yer almak isteyenlerin “cognitive dissonance”ı terk edip, bu gerçeklere beyinlerini ve kalplerini açmaları gerekiyor.

Siz kabul etmek istemediğiniz, kabullenemediğiniz, kafanızı devekuşu gibi kumun içine gömdüğünüz için maalesef dünyanın gerçekleri değişmiyor.

Dünya satanist pedofil psikopatlar tarafından yönetiliyor. Bunu  değiştirmek ise hepimizin elinde. Önce bu gerçeği iyice sindirelim.

Ardından Allah’ın dinine ve Resul’unün sünnetine dört elle yapışalım.

Ve zalim yöneticiler karşısında hakkı haykırmaktan, en büyük cihadı vermekten geri durmayalım.

Onların tüm dayatmalarına, zorlamalarına, korkutmalarına, altın kâse içinde sundukları sahte ballarına hayır diyelim.

Paramızla, sevgimizle, saygımızla, oyumuzla onları yüceltip konumlarını sağlamlaştırmayalım.

Akıllı bir direnişin öncüsü olalım.

 

Leave a Reply