Ateist Düzen

Bir ateistin; tüm kutsalları inkâr edip bilim dinine tapan bir kâfirin kurduğu kâfirlik düzeninde mümin olarak yaşamaya çalışmak ne kadar acı. Rabbim bu zulmü görüyor, ve elbette nurunu tamamlayacak. O güzel günlerin tez vakitte gelmesini diliyorum Allah Subhanehu ve Teâlâ’dan.
Bu kâfir düzende, Müslümanmış gibi görünüp Allah’ın hükümlerini hiçe sayan yöneticiler de zulmün kaynağı. Kuzu postunda kurtlar. Rabbim muvahhid müminlerin yar ve yardımcısı olsun. Batılla savaşıp Hakkı getirme çabamızı muvaffak kılsın. Allahumme amin.
——-
Bir kâfirin kurduğu putperest (demokrasi putu, bilim putu ve daha bir çok puta tapılan) bir düzende yaşadığını hâlâ farketmemiş olanlara geliyor:
“Benim bir dinim yok ve bazen bütün dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum. Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir. Âdetâ halkı bir kapana kıstırırlar. Benim halkım demokrasi ilkelerini, gerçeğin emirlerini ve bilimin öğretilerini öğrenecektir. Batıl inançlardan vazgeçilmelidir.” m.kamal

Leave a Reply