Aşılılar Birer Saatli Bomba

Sağlığı mahvetme bakanı Mahvettin Koca bakın ne buyurmuş: “Gelecek 3 yıl içinde mevcut ölümlerin 3-4 katı kadar daha fazla ölüm olacak”mış.

Kendisi müneccim mi? Değil. Nereden biliyor bunu peki?

Elbette kendi insanını zehirlediği mRNA (Biontech) aşısının ne olduğunu çok iyi bildiği için, yaşanacak ölümlere altyapı hazırlıyor, toplumu hazırlıyor.

Çünkü aşılananların gelecekte dalgalar hâlinde yaşayacağı o ölümler asla “aşı”dan değil; elbette, (konulan milyon dolarlık ödüle rağmen hâlen hiçbir bilim insanının ayrıştırıp ortaya koyamadığı) “virüsten” olmuş olacak. Yerseniz.

Aşılananlara çok geçmiş olsun. Hangi detoks yöntemini kullanırlarsa kullansınlar asla vücutlarından atamayacakları, DNA’larını değiştiren, kendilerini “insanlıktan çıkaran”, vücutlarında dolaşmakta olan zehirle artık başbaşalar.

Hastalık ve ölümle karşılaşmaları için (benim değil, onların) “otoritelerinin” öngördüğü süre ise 3 yıl.

“Bu güce güvenin” diyerek sizi davet ettiklerin şeytana inanacağınıza, Rabbimiz Allah’ın gücüne güvenecektiniz. Şüpheli olan herşeyden uzak duracaktınız. Aklınızı kullanıp sorgulayacaktınız.

Şimdi saatli bomba gibi gezin bakalım. Yalnız bizlerden uzak durun, saçtığınız spike protein toksinlerini kendinize saklayın.

Akletmeyenlerle, apaçık ortada olan hakikata gözleri, kulakları, beyinleri kapalı olanlarla, uyarılara zerre kulak asmayanlarla aynı toplumda yaşamak zorunda olduğum için üzgünüm.

 

Leave a Reply