Allah’ın Kulları Nerede?

Satanizm davul zurna çalarak geliyor!

ABD’nin satanist başkanı Biden, Maymun Çiçeği Ekibi’nin başına satanist doktor Demetre Daskalakis’i getirmiş. Ters pentagram içindeki bu pozu, şeytanı ilah edinmiş bu doktorun satanizm içerikli sayısız sosyal medya mesajından sadece bir tanesi.

 

Walt Disney denen 33. dereceden Mason=Satanist pedofil sapkının firması ise “Little Demon” (Küçük Şeytan) adında yeni bir animasyon çıkarıyor. Animasyonun konusu ise Şeytan ile evlenerek hamile kalmış bir kadının, çocuğu ile yaşadığı maceralar. Şeytan’ın 13 yaşındaki kızından Deccal (Anti Christ) diye bahsediliyor animasyonda. Bol miktarda kara büyü öğeleri de mevcut.

Disney denen pislik çukuru, çocukların dimağlarını LGBT sapkınlığından sonra LGBT’nin de anası olan Satanizm ile kirletmeye karar vermiş anlaşılan.

 

Ahir zamanın sonlarına geldiğimizi ve kıyametin artık çok yakın olduğunu siz de hissetmiyor musunuz? İnsanlık hiçbir zaman şu anda olduğu kadar sapkın hâle gelmemişti.

Eğer iyilerin tarafında iseniz, hakkın yanında olmak istiyorsanız bu sapkınlıklara karşı sessiz kalmamalısınız. Eşe, dosta, akrabaya bildiklerinizi anlatmalı, insanlığın uyanışına katkıda bulunmalısınız.

Yaratıcımız Allah azze ve celle’ye tevhid ile yönelip; her şeyi ifsad etmek için yola koyulmuş olan bu şeytan tapıcılarını alaşağı edebilmek için Allah azze ve celle’nin dinine sahip çıkmalısınız. İnsanlara iyiliği emredip, onları kötülükten sakındırmalısınız.

Rasûlullah (sav) şöyle buyurdu:

“Nefsim elinde olan Allah’a yemin olsun ki; ya iyiliği emreder kötülükten sakındırırsınız ya da Allah’ın katından umumi bir bela göndermesi yakındır. O zaman yalvar yakar olursunuz da duanız kabul edilmez.”

(Tirmizi Fiten 9, Ahmed)

 

Satanistler davul zurna çalarak gelirken, Allah’ın kulları nerede??

 

Leave a Reply