Aklın Yolu Birdir: Tevhid

Dünya üzerinde aklı ve vicdanı olan kişiler de, günümüzde insanlığın içinde bulunduğu bu berbat durumun, tüm dünya halkları olarak içine battığımız “küfür” (Allah (cc)’ın koyduğu kurallardan uzak yaşamak, O’na ortak koşmak) sebebiyle olduğunu görüyor ve söylüyor.

Kurtuluşun tek çaresinin sadece Allah azze ve celle’ye yönelmek olduğunu da ilan ediyor.

Allah (cc) onları İslâm’la şereflendirsin. “Ben Müslümanım” diyen bir çok kişiden daha fazla “tevhid”in anlamını ve önemini kavramaya başlamışlar.

Mesela bağımsız gazeteci Mike Adams diyor ki:

“Şeytan’la birlikte olan herkes, insan bebeklerinin (kürtaj), insan ekonomilerinin (yoksulluk), insan neşesinin ve özgürlüğünün (tiranlık yoluyla) ve insan iletişiminin (sansür) yok edilmesinden zevk alır.

Sansür, tiranlık, kürtaj, hükümet kontrolü ve aşı direktiflerini benimseyenlerin tümü, kelimenin tam anlamıyla Şeytan’la aynı hizadadır. Onlar Şeytan’ın hizmetkarlarıdır ve amaçları yalnızca Amerika’yı değil, insan uygarlığını ve Tanrı ile her türlü bağlantıyı tamamen yok etmektir.

Harika haber şu ki, karanlık ve yıkım tarafından aldatılmadan ışıkta yaşamayı seçebilirsiniz. Şeytani etkilerden uzaklaşarak ve aktif olarak Tanrı’yı ​​seçerek, tam anlamıyla şeytani yıkımdan kurtulursunuz.”

Mesela tıp doktoru Vladimir Zelenko diyor ki:

“Biz toplum olarak son 50-60 yılda çok kötü seçimler yaptık. Örneğin, cinsiyet rollerini kirlettik… Evlilik kutsallığını yitirdi. Doğmamışlar katlediliyor. İncil’de yok edilen iki şehir var, Sodom ve Gomorra ve bunun neden olduğuna dair bir analiz var. Ahlaksızlık yüzünden değildi, çünkü bütün dünya ahlaksızdı.

Bunun nedeni, ahlaksızlığı ülkenin yasasına kodlamış olmalarıydı. [ABD’de] olan da tam olarak bu. Devraldık… “Bilim tanrısına”, “teknoloji tanrısına”, “para tanrısına”, “güç tanrısına” tapıyoruz. Gerçek Tanrı dışında her şeye tapıyoruz. Ve açıkça çocukları kurban ediyoruz.

Pfizer’in eski Başkan Yardımcısı Dr. Michael Yeadon bana kişisel olarak söyledi ve ardından halka da duyurdu ki; COVID’den ölen her bir çocuğa karşı 100 çocuk da COVID aşısından ölüyor. [COVID aşısı] çocuklar için COVID’den 100 kat daha öldürücüdür. Buna ne denir? Bu çocukların kurban edilmesidir.

Yani, benzetme yoluyla, tufan neslinde olduğumuzu hissediyorum. Ev temizlenecek; ve her bireye Nuh’un gemisine binip binmeme konusunda bir seçim hakkı veriliyor.

Ya da daha basit hale getirmek için, kime teslim oluyorsunuz? Sizi zamanın her anında yaratan yaratıcınıza boyun eğiyor musunuz? [Tanrı’dan] metanet, dayanıklılık, kuvvet, kararlılık, bilinmeyenle ve korkulanla başa çıkma yeteneği istiyor musunuz? Yoksa, korkularınıza teslim olup, yozlaşmış sosyopatlara, oligarklara, yozlaşmış hükümetlere ve aşıların sahte vaatlerine mi boyun eğeceksiniz?”

 

 

Leave a Reply