Aklı Olan “Covid19 Zehir Enjeksiyonunu” Olmaz

Kanadalı immünolog ve aşı araştırmacısı Dr. Byram Bridle:

 

 
“Çok büyük bir hata yaptık. Spike proteinin Covid19 aşılarında harika bir hedef antijen olacağını düşündük. Spike proteinin kendisinin bir toksin ve patojenik (hastalık yapıcı) bir protein olduğunu bilmiyorduk. Yani, insanları Coivd19 aşılarıyla aşılayarak farkında olmadan vücutlarına bu toksini zerkediyoruz. Bu toksin, kalp damar hastalığına ve kısırlığa yol açabilir.”
 
Spike protein ürettiren mRNA aşı ile vücuda zerkedildikten sonra, kan dolaşımı ile vücutta dalak, karaciğer, kemik iliği, beyin, akciğer, kalp, kadınlarda yumurtalıklara gidip bu organlarda birikim yapıyor. Toksik spike proteinleri bu organlarda ürettirmeye başlayarak kanamalar, pıhtılaşma sorunları gibi sayısız hastalığın altyapısını hızla hazırlamaya başlıyor.
 
Aşı olduktan çok kısa süre sonra kalp enfeksiyonu (myocarditis) geçiren, kalp nakli yapılan ve sonunda ölen yüzlerce insanın haberi geliyor her gün dünyadan. Özellikle genç erkeklerde kalp sorunu riski %25 daha fazla oluyor aşı olurlarsa.
 
Aşı olduktan sonra görememeye duyamamaya, yürüyememeye başlayan gençler var.
 
Aşı olduktan sonra hamilelerde düşük yapma oranı %82’ye fırlıyor (normal oran %10 iken).
 
Kısırlık etkisini ise 4-5 yıl içinde, aşılananlar bebek sahibi olamamaya başladığında göreceğiz.
 
Son 30 yılda uygulanan 70 farklı tür aşının verdiği toplam zarardan çok daha fazlasını sadece 6 ayda verdi bu covid19 enjeksiyonları.
 
Üstelik bu sadece BİLDİRİLEN yan etkiler. Bir de baskı ve zorla bildirilmeyenleri düşünün (aşı sonrası yan etki bildiren doktorlara türlü yaptırımlar uyguluyor devletler).
 
Vicdanı olup da henüz “satılmamış” olan doktorlar, ana akım medyada sansürlense de alternatif kanallarda bağıra çağıra anlatıp uyarıyorlar.
 
Sürülerine, yöneticilerine akletmeden bağlanan koyun insanlar da aşı kuyruğunda bekliyor.
 
Rabbimizin Kur’an’da onlarca yerde buyurduğu gibi:
“İnsanların çoğu akletmez, bilmez ve hüsrandadır”
“Akletmeyenlerin sonu pisliktir” (bkz. aşı pisliği ve sebep olacağı türlü hastalıklar)

Leave a Reply