Afrika’dan Sonra Sıra Bizde

“Afrika’yla işlerini bitirdiklerinde, sıra size ve sizin çocuklarınıza gelecek. Hazırlıklı olun!” – Kenya’lı Kadın Doğum Uzmanı Dr. Stephen Karanja

Afrikalı kadınların kısırlaştırılmasına hizmet eden Tetanoz aşılarını test ettirerek içeriklerindeki beta HCG antikorunu tespit edip ifşa eden bu bağımsız ve tarafsız doktor, ne hikmetse 2021 yılında Covid-19’dan ölmüş. Şaşırdık mı?

Dünyayı kanser gibi sarmış olan küresel şeytani elit aileler çetesi (Kabal), kendi keyiflerine göre kimlerin yaşayıp, kimlerin ölmesi gerektiğine; kimlerin çocuk sahibi olup kimlerin olamayacağına karar verme yetkisini buluyor kendinde.

Hazır ellerinin altında WHO (Dünya Sağlıksızlık Örgütü), devlet yöneticileri (evet evet kendi halkına “aşı” adı altında ölüm, hastalık ve kısırlık pazarlayan ve karşılığında küresel sahiplerinden maaşlarını fazlasıyla alan devlet yöneticileri), satılmış medya ve satılmış-vicdansız sözde bilim insanları var iken; ve bir de TV, sosyal medya, müzik, netflix, 5G, elektromanyetik radyasyon vb. ile zihinlerini uyuşturdukları ve böylece her denilene inanan insanlar var iken; DEPOPULASYON ajandalarını uygulamak çok da zor olmasa gerek.

“Zulmümüze karşı seslerini çıkaran ahlaklı, vicdanlı ve haktan yana duran insanları da “komplocu” diye damgalarız, itibarını düşürürüz, ya da olmadı öldürürüz” diyor bu şeytan (lanetullahi aleyh) hizmetkârları.

Siz siz olun, devletin ya da WHO’nun ya da hastanedeki ya da sağlık ocağındaki doktorun verdiği, önerdiği, zorladığı her aşıdan; güvenliğinden ve içeriğindeki maddelerden %100 emin olmadıkça, uzak durun.

Dikkat ettiyseniz Tetanoz aşı kampanyası haritasında Türkiye de işaretlenmiş durumda. Yani bu topraklarda yaşayan insanlar da dünya üzerinde fazlalık olarak görülüyor ve kısırlaştırma projesine dahil edilmiş.

Şeytanın yeni nesil “nesilleri ifsad etme” silahlarından bir silahı görmek için:

KISIRLIK: ŞEYTANİ BİR PLAN belgeseli

Not: mRNA aşıları ise bu şeytan silahlarının en son çıkan üst modeli. Hem kısırlık, hem transhumanizm, hem kanser, hem kalp. Sadece tek noktadan değil, bir çok noktadan vurarak daha etkili bir nüfus azaltma sağlıyor/sağlayacak. İlerleyen yıllarda yıkımın büyüklüğü daha net bir şekilde ortaya çıkacak.

 

Leave a Reply