15 Temmuz Aslında Nedir?

Tüm kalbimle katıldığım bir alıntı… 15 Temmuz kime yaradı, kimin işine geldi, kim güçlendi?? Düşünün sorgulayın.

Bu batıl sistem ve tüm tağutları batsın gitsin.

Rabbimizin hükmünün egemen olacağı günleri getirmek için var gücümüzle çabalamaya devam.

-Alıntı-

15 TEMMUZ SENARYOSU KAZANANLARI VE HARCANANLARI

Bugün her yer tatil. Neyin bayramını kutluyoruz? Vatan evlatlarının ölmesini mi? Rte nin diktatörlüğünü ilan ederek ülkemizi soyup soğana çevirmelerini mi? Koyun kitleyi akp ye kilitleyip, çoğunluğun koşulsuz itaatini sağlamalarını mı? Herşey kötü bir senaryo idi. Bu günlere hazırlıktı. Bu teknoloji ile darbe yapmak için tanka tüfeğe gerek olmadığını da plandemi ile daha iyi öğrenmiş olduk. Eğer gerçekten darbe yapmayı isteselerdi kesinlikle yaparlardı.

Evet darbe yapıldı ama darbe bir iç darbe olarak gerçekleştirildi, darbe halka yapıldı. Başkanlık sistemini getirmek ve her doğru söyleyeni, her başkaldıranı, her eleştireni fetöcü diye içeri tıkmak için. Haa birde Sedat Peker sayesinde öğrendiğimiz Fetöcü diye içeri attıkları masum insanların mallarına çökmek için.

Tüm yolsuzluklarını gizlemek için dillerine pelesenk ettikleri; hep şu bizi çekemeyen “DIJJ MİHRAKLAR” ülkemize saldırmış da, sözde bunlar da engellemiş!! Yersen. Darbe senaryosu siyonistler tarafından rte ve kuklalarını kullanarak yapıldı. Siyonistler o gün fetöyü sahneye çıkardılar, bu gün bunları. Yarın başkalarını çıkaracaklar. Sırası gelen kukla rolünü oynayıp çekiliyor. Bunların oyunları bitmez. Olan ancak bize oluyor.

Şimdi de oynadıkları bu senaryonun meyvelerini fazlasıyla alarak darbenin alâsını gerçekleştiriyorlar. Koca dünyada plandemi yalanını sorgulamadan her istediklerine itaat eden deneysel sıvılara koşan tek ülkeyiz.. Bundan iyi darbe mi olur?

Leave a Reply